דף הבית

רוית ליפשיץ ציון

רומנטיקנית חסרת תקנה, חולמת בגדול ומאמינה שהשמיים הם הגבול. רוית היא מוזיקאית-פסנתרנית, חיית רשת חברתית ואוהבת מצלמה. לאחר כמעט עשור כדיילת אוויר באל על, תארים מתקדמים באמנות , מוזיקה ומנהל עסקים בתל אביב ובניו יורק ושבע-עשרה שנות ניהול תקשורת שיווקית, פרסום ויחסי ציבור, יצאה לדרך חדשה ומאז היא "הכותבת - מילים בסגנון והשראה", המבטאת בבלוגים שלה את תשוקותיה ואהבותיה בנוגע לכל מה שחדשני בעולם הספרות, העיצוב, האופנה, האמנות והתרבות.

רוית מתגוררת בגני תקווה, נשואה ואם לתאומים בני שבע-עשרה הממשיכים את דרכה האמנותית והמוזיקלית.

 

אהבותיה של אמה

לאמה קליין מלאו חמישים. היא אשת קריירה, אוצרת אמנות ואם לבן ובת מתבגרים. היא יודעת להתלבש ועדיין יפהפייה, אך כבר לא מרגישה כך: בעיניה הגוף החטוב קמל, הזוהר הועם והערך העצמי התפוגג. שנים של נישואים שבהן התשוקה והריגוש העלו אבק, חלומות שנשכחו, בוס מתעמר ומלחמת קיום יום-יומית מביאים אותה לנקודת אל חזור.

פגישה מקרית עם גבר אנגלי בשדה התעופה מובילה אותה להרפתקה סוערת. הייתכן שקיבלה הזדמנות שנייה לאהבה ולתשוקה? האם תאהב את עצמה ותכיר שוב ביכולותיה, תמציא עצמה מחדש בחייה המקצועיים והאישיים? או שמא תראה באור חדש את שכבר יש לה?

בעל, אישה וגבר סוחפים אותנו למשולש אהבה לוהט ומרתק, הנע בין תל אביב, פריז ולונדון. על בחירות בין המוכר והבטוח לבין החדש והמסעיר, על גילוי עצמי והכוחות הטמונים בנו ועל כך שבכל גיל צריך זמן לאושר.

 

רומן הביכורים של רוית ליפשיץ ציון הוא רומן רומנטי מודרני, לא שגרתי, הומוריסטי, עכשווי אך קורץ לקלאסיקה. הרומן סוחף ואינו מרפה מהקורא לרגע, קצבי ושועט קדימה, אך לעיתים עוצר, לוקח נשימה עמוקה ומביט בנוסטלגיה אל העבר.

 

לאתר הספר

 

 של אמה של אמה

תפריט נגישות